חדשות

תושב רחובות נחקר בחשד שהתחזה לרופא שיניים במשך 30 שנה

המטופלים התלוננו על החשוד שככל הנראה הפעיל מרפאת שיניים ללא רשיון רופא, המשטרה חקרה והוא נשלח למעצר בית

טיפול שיניים. אילוסטרציה

תושב רחובות בן 59 חשוד שהפעיל מרפאת שיניים במשך קרוב ל-30 שנה, הציג עצמו כרופא שיניים מבלי שיש לו רשיון לעסוק בכך וטיפל במספר גדול מאוד של אנשים. על כך דווח בסוף השבוע בכמה כלי תקשורת.

החשוד נחקר במשטרה שמנסה לאתר כמה מהמטופלים שלו והוא נשלח למעצר בית של חמישה ימים. מי שניסה להתקשר עימו הבין ממנו שהוא בבידוד ביתי בגלל הקורונה.

אחת המטופלות שהתלוננה על החשוד סיפרה שהגיעה אליו לטיפול פשוט יחסית, סברה שהוא רופא שיניים מוסמך, אבל לאחר הטיפול החלה לסבול מכאבים עזים וכאשר החלה לחפש יותר פרטים על מי שטיפל בה, גילתה שאין לו רשיון של רופא. "הוא לא הצליח לשים לי כתרים. כשניגשתי למחשב, גיליתי שאין לו רשיון", כך סיפרה. "אני במצב מאוד קשה. הוא פגע בי גם נפשית, אני שבורה. אני מתביישת מפני הילדים שלי, לא יודעת אם אי פעם אחזור לעצמי".

בדיווחים השונים על המקרה נמסר כי שוטרים שהגיעו למרפאתו לאחר שהוגשה נגדו התלונה על התחזות, מצאו בין השאר חומרי הרדמה וציוד רפואי.

נושאים קשורים:  התחזות לרופא,  רפואת שיניים,  חקירת משטרה,  חדשות
תגובות
אנונימי/ת
19.03.2020, 17:13

הוא התאבד! סיים לימודים כחוק רק לא הגיש את העבודה...

אנונימי/ת
19.03.2020, 17:14

ה״מתחזה״ סיים לימודי רפואת שיניים בישראל, אך לא הגיש עבודת גמר כנדרש, לאחר שקבל רשיון זמני לעסוק בריפוי שיניים בישראל. הרשיון לא חודש (באין עבודת הגמר שהיא תנאי באוניברסיטאות בארץ לקבלת התואר ולסיום הלימודים). על כן עבד ללא רשיון, למרות שהוכשר בהצלחה ב6 שנות לימודיו. לאחר פירסום המקרה, באופן שהוצג, הוא שלח יד בנפשו.