מינויים

מונה מנהל חדש ליחידה לניתוחי סינוסים במרכז הרפואי שערי צדק

ד"ר בעז פורר, מומחה לניתוחי סינוסים ובסיס גולגולת אנדוסקופיים, מונה לתפקיד לאחר שניהל במשך כעשור את מחלקת אף, אוזן, גרון במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

ד"ר בעז פורר, מנהל היחידה לניתוחי סינוסים ב"שערי צדק". צילום: דוברות בית החולים

ד"ר בעז פורר מונה לתפקיד מנהל היחידה לניתוחי סינוסים במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים. ד"ר פורר הוא מומחה לניתוחי בסיס גולגולת אנדוסקופיים ופתוחים, ניתוחי דרכי דמעות וארובת העין וניתוחים משולבים של לסת עליונה וסינוסים.

פורר, בן 55, נשוי ואב לארבעה ילדים, הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב, עם התמחות-על בבית החולים הכללי בסינגפור. לאחר שניהל במשך כעשור את מחלקת אף, אוזן גרון במרכז הרפואי ברזילי באשקלון, מונה לניהול היחידה ב"שערי צדק".

היחידה לניתוחי סינוסים בבית החולים בירושלים מספקת מענה מקיף ופועלת בשיתוף פעולה רב-תחומי עם המחלקה לנוירוכירורגיה בניתוחי בסיס הגולגולת, מחלקת עיניים לניתוחים בדרכי הדמעות והיחידה לניתוחי פה ולסת במרכז הרפואי.

לדברי ד"ר פורר, ניתוחי סינוסים אנדוסקופיים מיועדים לסינוסיטיס כרונית ולכריתת גידולים של האף והסינוסים, ללא חתכים חיצוניים בפנים. בשיטה זו מתבצעת פתיחה של מערכת המעברים המחברת את הסינוסים לאף דרך הנחיריים. ההחלמה קלה ומהירה יחסית.

עם מינוי לתפקיד אמר: "אני שמח להוביל את היחידה ב'שערי צדק' ולקדם גישות חדשניות שונות שקיימות כיום לטובת מאות מטופלים מדי שנה שנזקקים לטיפול במחוזותינו".

נושאים קשורים:  ד"ר בעז פורר,  מינוי,  ניתוחי סינוסים,  בית החולים שערי צדק,  חדשות,  סינוסיטיס כרונית
תגובות